Записатися на прийом

Рефракційна заміна кришталика

Безпечний спосіб відновити свій зір і відмовитися від окулярів і контактних лінз.
Записатися на прийом
Спеціалізуємося на рефракційній заміні кришталика
Лікуємо складні випадки
Точний і прогнозований результат
Без болю, амбулаторно, за оптимальною ціною

Рефракційна заміна кришталика

Хірургічна процедура, що включає заміну природного кришталика ока на штучний, який покращує фокусування світла на сітківці.

Заміна кришталика - ефективний і безпечний метод для вирішення проблеми вікової далекозорості. Як правило, вона наступає після 40 років. У результаті ущільнення кришталикового матеріалу погіршується зір на близькій відстані. Заміна кришталика на мультифокальну інтраокулярну лінзу допоможе усунути цю проблему і забезпечить Вам гарний зір як на близьку, так і далеку відстань.

Рефракційна заміна кришталика

Якщо з якихось причин Вам протипоказана лазерна корекція зору, Вам також може підійти рефракційна заміна кришталика. Ця операція допомагає зменшити або позбавити Вас від залежності від окулярів або контактних лінз. Вона також усуває необхідність в хірургії катаракти в майбутньому.

doctor

Андрій Сергійович Євтушенко

Головний лікар Мережі офтальмологічних центрів «Ай-Кью Клінік». Лікар-офтальмолог вищої категорії. Кандидат медичних наук. Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) і Європейського товариства вітреоретинальних хірургів (EVRS).

Один з небагатьох лікарів в Україні, які спеціалізуються одночасно на катарактальній і вітреоретинальній хірургії. Це дозволяє лікувати найскладніші очні патології. Брав участь в організації та розвитку вітреоретинальних центрів в 9 регіонах України. Регулярно підвищує кваліфікацію в Європі та США, постійний спікер офтальмологічних конференцій в Україні та за кордоном. Професійний стаж: 19 років.

На сторінку лікаря Записатися на прийом
Чому саме «Ай-Кью Клінік»

Чому тисячі пацієнтів звертаються в Мережу офтальмологічних центрів «Ай-Кью Клінік» для рефракційної заміни кришталиків:

Офтальмохіирург екстра-класу
3-х рівневий контроль стерильності в сучасній операційній
Американські кришталики високої якості
Підтримка пацієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень
Інноваційна американська система Constellation Vision System
Оптимальна ціна «Все включено» (анестезія, видаткові матеріали, ІОЛ, операція, огляди входять у вартість)
Кому підходить рефракційна заміна кришталика

Найращий спосіб довідатися, чи підходить Вам ця процедура, – це відвідати «Ай-Кью Клінік». Ми проведемо комплексне обстеження, щоб визначити, чи підходить Вам ця операція.

Варто розглянути можливість рефракційної заміни кришталика, якщо:
Переваги

Як проводиться операція

В «Ай-Кью Клінік» операція по заміні кришталика проводиться сучасним методом ультразвукової факоемульсифікації. Для імплантації застосовуються високоякісні інтраокулярні лінзи провідних американських виробників. Операція виконується за допомогою інноваційної установки Constellation Vision System (Alcon, США). Це забезпечує високу точність і бнебувалий рівень безпеки для пацієнта.

Процедура проводиться в нашій операційній. Після того, як ви зручно влаштуєтеся, лікар закапає Вам в око знеболюючі очні краплі. Операція тріває до 15 хвилин і є безболісною.

Офтальмохірург робить 2-міліметровий розріз на рогівці (прозора частина ока). Потім через цей отвір вводиться зонд, що випромінює ультразвук. Кришталик розм’якшується до стану емульсії та виводиться з капсули. На його місце чітко встановлюється інтраокулярна лінза. Коли вона встановлена, все готове. Оскільки ми працюємо через розріз 2 мм, відсутня необхідність у накладанні швів. Мікрорана на рогівці самостійно загоїться протягом 72 годин.

Етапи лікування

Запишіться на діагностику

Ви зможете пройти діагностику та отримати консультацію щодо операції в одній з наших філій: у Центрі, на Салтівці або Нових домах.

Пройдіть комплексне обстеження

Діагностика зору дозволяє переконатися у відсутності протипоказань для проведення операції. Після обстеження разом з лікарем-офтальмологом «Ай-Кью Клінік» індивідуально підбирається оптимальний для Вас тип штучного кришталика та визначається дата операції.

Здайте аналізи

Необхідні для операції аналізи та обстеження Ви можете здати і виконати в будь-якій медичній установі не пізніше ніж за 1 місяць до дати операції: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на гепатит, аналіз крові на сифіліс, загальний аналіз сечі, флюорографія, електрокардіограма, консультативний висновок терапевта. Пацієнтам із цукровим діабетом додатково необхідно надати: консультативний висновок ендокринолога та аналіз крові на глікозильований гемоглобін).

Пройдіть операцію

Налаштуйтесь на успішне лікування та приходьте в «Ай-Кью Клінік» у призначений час операції. Із собою необхідно мати паспорт і результати аналізів. Перебування в медичному центрі триватиме близько 4-х годин (підготовка до операції, анестезія, проведення операції, післяопераційний відпочинок і огляд). Оплатити операцію можна як на етапі підбору ІОЛ, так і в день операції.

Дотримуйтеся рекомендацій

Після операції дотримуйтеся всіх необхідних рекомендацій для більш швидкого відновлювального періоду.

Відвідуйте огляди

У вартість операції також включені післяопераційні огляди протягом одного місяця.

Запишіться на діагностику
Пройдіть комплексне обстеження
Здайте аналізи
Пройдіть операцію
Дотримуйтеся рекомендацій
Відвідуйте огляди

Так, все настільки просто!

Записатися на прийом
Ціни
Рефракційна заміна кришталика
Обладнання
Офтальмологічна система Constellation Vision System

При оснащенні нашого операційного блоку ми перш за все керувалися трьома найголовнішими критеріями: висока точність і результативність проведення операцій, максимальна безпека і здоров'я пацієнта. Саме тому факоемульсифікація катаракти в «Ай-Кью ...

Читати докладніше
Мікроскоп HS Hi-R NEO 900

Зображення 3D, що отримується з його допомогою, вважається одним з найточнішіх у світовій медицині. Така точність стала можливою завдяки першокласній оптиці з високою роздільною здатністю і кутом огляду від 0º до 200º і іншим унікальним технологіям. ...

Читати докладніше
Питання та відповіді
Чи безпечна рефракційна заміна кришталика?
Як довго слугують інтраокулярні лінзи? Чі потрібно буде їх замінювати?
Чи буду я пвідчувати штучні кришталики в очах після операції?
Що мені потрібно буде робити після операції?
Як швидко покращиться мій зір після операції?

  Записатися до лікаря

  subscription
  Хочете знати все і навіть більше про хороший зір? Підпишіться на наші оновлення!
  Підписатися на розсилку
  Ми в Instagram

  Кожного дня ми публікуємо щось цікаве на своїй сторінці в Instagram. Підпишіться, щоб першими дізнаватися про найближчі події, акції і історії одужання наших пацієнтів