Ласкаво просимо в « Ай-Кью Клінік»!


Ми спеціалізуємося на лікуванні різних захворювань очей в дорослих і дітей. Зокрема, Ай-Кью Клінік – один з провідних офтальмологічних центрів України по хірургії катаракти та вітреоретинальній хірургії.

Наша мережа укомплектована всім необхідним сучасним обладнанням від провідних світових виробників для високоточної діагностики, лікування та проведення операцій. Ми перші в Харкові почали виконувати лазерну корекціїю зору на найшвидшому лазері 5-го покоління WaveLight EX 500 і впровадили технологію Streamlight.

Наша команда орієнтується тільки на сучасні методики лікування. В нас працюють одні з провідних офтальмохірургів міжнародного класу. Вони провели більше ніж 20 000 успішних операцій по відновленню зору.

Ми піклуємося про безпеку та комфорт наших пацієнтів. У нашому центрі впроваджений 3-х рівневий контроль стерильності в сучасній операційній. Ми забезпечуємо цілодобову підтримку нашим пацієнтам після операції 7 днів на тиждень. «Ай-Кью Клінік» – одна з небагатьох у Харкові відзначена сертифікатом «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів». Це підтверджує високий рівень гігієни в наших офтальмологічних центрах.

Чому вибирають нас?

Ми постійно вдосконалюємося, розвиваємося та покращуємо наш сервіс. Ми стежимо за світовими тенденціями в офтальмології, впроваджуємо прогресивні методики лікування і поповнюємо перелік обладнання. Наші фахівці постійно запозічують світовий досвід лікування очних захворювань, відвідують вітчизняні та закордонні офтальмологічні конференції.

22тис
пацієнтів вже успішно відновили зір
1
перші в Харкові впровадили безконтактну лазерну корекцію зору
3
ступені контролю стерильності в сучасній операційній
24
години 7 днів на тиждень підтримка пацієнтів після операції
18
років досвіду роботи провідного офтальмохірурга Ай-Кью Клінік
3
філії із сучасним обладнанням у м. Харкові
Наші принципи:Ми вимагаємо найкращого для наших друзів і родини й, звичайно ж, для всіх наших пацієнтів. Ми вибираємо тільки сучасні та перевірені технології і обладнання. Наші результати підтверджуються увагою до деталей.

Місія та цінності «Ай-Кью Клінік»

«Почати знову бачити - це наче знову почати жити. Саме тому наша місія - допомагати відновлювати зір. І для її реалізації ми опираємося на головні наші цінності: турбота про пацієнта, зручність і оптимальні ціни»Головний лікар Мережі офтальмологічних центрів «Ай-Кью Клінік», к. м. н. Андрій Сергійович Євтушенко

Турбота про пацієнта Ми орієнтовані на надання високоякісних послуг і приділяємо особливу увагу задоволеності пацієнтів і результатам.

Зручність Ми прагнемо бути ближче до наших пацієнтів. За останні кілька років ми відкрили  ще 2 філії. Вони оснащені всім необхідним обладнанням для діагностики зору, апаратного лікування та різноманітним асортиментом оптики.

Оптимальні ціни Ми опираємося на баланс ціни і якості та ведемо політику прозорих цін. Оплата за операцію включає повний комплекс, необхідний пацієнтові.