...
Записатися на прийом
Лазерна корекція. Чесна знижка 25%.
Всі відділення Ай Кью Клінік працюють. Маємо генератори.

Лазерна корекція зору

Саме зараз! Суперзнижка на лазерну корекцію зору по методиці Stream Light -25%
Записатися на прийом
Спеціалізуємося на лазерній корекції зору
Гарний зір без окулярів і контактних лінз
Точний та прогнозований результат
Без болю, крапельна анестезія не викликає алергії

Що таке лазерна корекція

Лазерна корекція зору - найпоширеніша у світі, безпечна та ефективна процедура відновлення зору при різних порушеннях рефракції. Вона дозволяє відмовитися від окулярів і контактних лінз.
Через те що світло неправильно фокусується на сітківці ока, зір розмитий. Це називається аномалією рефракції (короткозорість, далекозорість і астигматизм).
Лазерна корекція зору У процесі операції змінюється форма рогівки (прозора передня частина ока). За допомогою лазера точково випаровується ультратонкий шар рогівки, змінюється її кривизна. Завдяки цьому світло фокусується на сітківці в задній частині ока так як потрібно, зір відновлюється.

Операція триває до 15 хвилин на обидва ока. Результат – поліпшення зору без окулярів або контактних лінз – починається відразу після процедури, і зір продовжує покращуватися та стабілізуватися протягом декількох днів.

doctor

Латишева Наталія Валеріївна

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Кваліфікований лазерний офтальмохірург. Член товариства офтальмологів України, Європейського товариства рефракційних хірургів.

Перший в Харкові рефракційний хірург, який почав проводити безконтактну лазерну корекцію зору Streamlight. Пацієнти часто відзначають її особливу чуйність і турботу до, під час і після проведення процедури. Це пояснюється не тільки високим рівнем професіоналізму. Наталія Валеріївна теж відновила свій зір у 2010 році за допомогою лазерної корекції. Тому прекрасно розуміє, що відчувають пацієнти під час операції. Постійно підвищує свою кваліфікацію і бере участь у вітчизняних і міжнародних офтальмологічних конференціях. Професійний стаж – 22 роки.

На сторінку лікаря Записатися на прийом
Чому саме « Ай-Кью Клінік»

Чому тисячі пацієнтів звертаються в Мережу офтальмологічних центрів « Ай-Кью Клінік», щоб відновити свій зір за допомогою лазерної корекції:

Висококласний рефракційний хірург
Ультра швидкий лазер 5-го покоління WaveLight EX500
Інноваційна технологія безконтактної корекції зору Stream Light
3-х рівневий контроль стерильності в сучасній операційній
Підтримка пацієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень
Політика прозорих і оптимальних цін
Програми лазерної корекції зору та лікування захворювань рогівки

Ми перші в Харкові впровадили технологію безконтактної лазерної корекції StreamLight. У нашому медичному центрі операції проводяться без болю в амбулаторних умовах та з застосуванням ультрашвидкого у світі лазера 5-го покоління WaveLight EX500.

Безконтактна лазерна корекція Stream Light

Максимально індивідуалізований профіль корекції з урахуванням унікальних особливостей ока. Проводиться в 1 етап: відсутня необхідність у додаткових хірургічних маніпуляціях, і відсутні будь-які хірургічні втручання медичними інструментами. Процедура корекції зору проводиться лазером в автоматичному режимі згідно заданою для пацієнта індивідуальною «програмою корекції зору» під спостереженням офтальмохірурга.

20000 грн 15000 грн
Протокол IQ Vision

Персоналізована асферична лазерна корекція, що дозволяє врахувати всі унікальні особливості ока та створити оптимальний для даної рогівки профіль поверхні. Враховуються всі особливості ока та рогівки. По 54 тисячам точок вимірювання вибудовується персональний профіль корекції для пацієнта. Перед роботою лазера офтальмохірург проводить підготовчі хірургічні дії.

16000 грн
Фототерапевтична кератектомія

Хірургічне лікування, при якому ексимерний лазер застосовується для лікування захворювань поверхні рогівки або травм рогівки. Передбачає видалення невеликого зовнішнього шару тканини з рогівки. Може допомогти при дистрофіях рогівки, таких як гранулярна дистрофія, рубці на рогівці та так званий синдромом рецидивуючої епітеліальної ерозії.

Чим відрізняються програми лазерної корекції

Stream Light IQ Vision PRK
Показання до проведення корекції Короткозорість / Далекозорість /Астигматизм Короткозорість / Далекозорість /Астигматизм Короткозорість / Далекозорість /Астигматизм
Параметри, згідно з якими працює ексимерний лазер Персоналізована програма з урахуванням індивідуальних особливостей рогівки кожного пацієнта Персоналізована програма з урахуванням індивідуальних особливостей рогівки кожного пацієнта Стандартні параметри для короткозорості, далекозорості, астигматизму
Технологія операції Процедура корекції зору повністю проводиться  лазером в автоматичному режимі під наглядом рефракційного хірурга без додаткових хірургічних маніпуляцій і втручань хірургічними інструментами. Перед початком роботи лазера офтальмохірург відокремлює епітеліальний шар від поверхні рогівки за допомогою розчину та інструментів. Після роботи лазера цей шар повертається на місце. Перед початком роботи лазера офтальмохірург відокремлює епітеліальний шар від поверхні рогівки за допомогою розчину та інструментів.
Результат лазерної корекції Висока гострота зору. Точніша корекція. Висока гострота зору. Точніша корекція. Висока гострота зору

Переваги сучасних методик лазерної корекції зору в “Ай-Кью Клінік”

 • В процесі операції Ви не будете відчувати біль.
 • У Вас не зникне зір під час проведення процедури.
 • У Вас не буде ніяких зорових обмежень після завершення операції.
 • Ви зможете виконати лазерну корекцію навіть якщо у Вас тонка рогівка.
 • У Вас не буде обмежень у спорті, зокрема в контактних видах.
 • Ви отримаєте високу гостроту зору завдяки інноваційній системі eye-tracking (стежить за всіма мікрорухами ока і не дозволяє  лазерному променю відхилятися від необхідної зони).
 • Ризики можливих ускладнень зведені до мінімуму.
 • Мінімальна травматизація рогівки лазером за рахунок небувалої швидкості його роботи (наша лазерна установка WaveLight EX500 – одна з найшвидших в світі).
 • Ви отримаєте максимально точний результат. Корекція проводиться з урахуванням всіх дефектів рогівки, які заважають Вам чітко бачити (виявляємо за допомогою унікального приладу – Тополайзера).
 • Виключений ризик людської помилки. Точні дані Вашого профілю корекції автоматично передаються в модуль лазерної установки з діагностичного комплексу.
Кому підходить лазерна корекція зору
 • Людям у віці 18-45 років.
 • Стабільний зір протягом 12 місяців до операції.
 • Достатня товщина рогівки. У разі неможливості проведення лазерної корекції внаслідок тонкої рогівки, дуже високого ступеня короткозорості або далекозорості відновити зір можна за допомогою процедури рефракційної заміни кришталика.
 • Відсутні інші захворювання очей (хронічні запальні процеси, травми, інфекції, глаукома та ін.)
 • Лазерна корекція зору не проводиться вагітним і під час лактації.
Захворювання, які лікуються за допомогою лазерної корекції
Що дає лазерна корекція зору
Етапи лікування

Запишіться на діагностику зору

Подзвоніть нам або заповніть форму на сайті.

Пройдіть комплексне обстеження

Діагностика зору дозволяє переконатися у відсутності протипоказань для проведення процедури, спрогнозувати точний результат і визначити параметри для корекції.

Здайте необхідні аналізи

Ви можете зробити це за місцем проживання або в будь-якій лабораторії.

Прийдіть на операцію

Налаштуйтеся на успішне лікування та прийдіть в « Ай-Кью Клінік» у призначений час операції. З собою необхідно мати паспорт і результати аналізів. Перебування в медичному центрі триватиме близько 4-х годин (підготовка до операції, анестезія, проведення операції, післяопераційний відпочинок і огляд).

Дотримуйтеся рекомендацій

Після лазерної корекції дотримуйтеся всіх необхідних рекомендацій для більш швидкого відновлювального періоду.

Запишіться на діагностику зору
Пройдіть комплексне обстеження
Здайте необхідні аналізи
Прийдіть на операцію
Дотримуйтеся рекомендацій

Так, все настільки просто!

Записатися на прийом
До, під час і після операції

Підготовка до лазерної корекції

 • Відмовтеся від носіння контактних лінз за 2 тижні до лазерної корекції зору
 • Здайте необхідні аналізи
 • В день операції утримайтеся від застосування косметичних засобів
 • Візьміть з собою сонцезахисні окуляри і змінне домашнє взуття
 • Вранці в день операції можна поснідати

Після лазерної корекції

 • Після операції Вас огляне лікар і надасть всі необхідні рекомендації.
 • У Вас на оці буде м’яка контактна лінза, лікар зніме її при огляді через 5 днів після операції.
 • На наступний день після операції можна читати, писати і водити автомобіль.
 • Можливо, Ви будете відчувати, що очі швидко втомлюються, особливо при читанні і роботі за комп’ютером. Це може тривати до 1-го місяця.
 • Перші 5 днів намагайтеся не торкатися очей. Не допускайте потрапляння в очі води.
 • Користуйтеся тільки спеціальними краплями за призначенням лікаря.
 • Протягом 1 місяця утримайтеся від занять спортом, купання в басейнах і водоймах, відвідування бані / сауни.
 • Використовуйте на вулиці сонцезахисні окуляри.
До, під час і після операції
Ціни
Лазерна корекція зору

Альтернативні методи корекції

Альтернативні методи корекціїЯкщо в результаті діагностики Вам буде протипоказана лазерна корекція зору за медичними показниками, ми підберемо для Вас оптимальну методику корекції:

 • Рефракційна терапія спеціальними жорсткими лінзами. Вони одягаються ввечері на час нічного сну та знімаються вранці, при цьому протягом всього дня у Вас буде відмінний зір.
 • Рефракційна заміна кришталика. Операція безболісна, проводиться амбулаторно і дозволяє відновити зір при короткозорості, далекозорості та астигматизмі.
 • Окуляри або контактні лінзи в наших салонах оптики в Центрі, на Салтівці і Нових домах.
Питання та відповіді
Чи є побічні ефекти після операції?
Як швидко я зможу побачити ефект після операції?
На скільки можна відновити зір?
Чи можна провести операцію в день обстеження?
Чи є вікові обмеження?
Буде боляче під час операції?
Скільки часу триває операція?
Обладнання для корекції
Лазер п’ятого покоління Alcon WaveLight EX 500

На сьогоднішній момент WaveLight EX500 - найшвидший з усіх існуючих ексимерних лазерів в світі. Цей лазер дозволяє впоратися навіть з найскладнішими випадками за лічені секунди. Alcon WaveLight EX 500 з робочою частотою 500 Гц сьогодні є ...

Читати докладніше
Причина звернення:
Діагностика зору
Відгук залишений:
12 December 2020

Я студентка, навчаюся в Дніпрі. Приїхала до Харкова до друзів. Скоро новий навчальний рік, Подружка запропонувала сходити в Ай-Кью Клінік перевірити зір, вона записалася через сайт і мене записала. Я погодилася. Для студентів якраз діє акція. Добре, що студентський був зі мною. Ми показали його адміністратору. Нас зустріли дуже ввічливі й усміхнені лікарі, проводили в кімнату з апаратурою. Обстеження зайняло близько години або трохи більше. За результатами з нами спілкувалася Наталія Валеріївна. Виявилося, що у мене короткозорість, ускладнена астигматизмом. Ось чому мені було важко підібрати окуляри й контактні лінзи. Я отримала хороші поради по лікуванню, відповіді на всі питання. Після закінчення курсу лікування запишуся і знову приїду до Харкова. А зараз кажу велике спасибі керівництву Ай-Кью Клінік за такий подарунок для студентів. Успіхів вам!

читати відгук цілком
Причина звернення:
Лазерна корекція зору
Відгук залишений:
04 June 2023

Робив лазерну корекцію очей за методикою Stream Light. Операцію зробив ще в січні 2020 року, а зараз вирішив залишити відгук. Залишився дуже задоволений і самою операцією і результатом. Після більш ніж 25 років носіння окулярів я можу спокійно ходити вулицями, читати, працювати і не замислюватися про те, як сидять окуляри, чи треба їх поправляти чи ні. Величезне спасибі окремо хочу сказати Латишевої Наталії Валеріївні !!! Багато в чому завдяки їй я остаточно зважився на проведення цієї операції. Дуже добродушний, чуйна та відзивчива людина! Все детально пояснила, на всі мої запитання, заготовлені заздалегідь і виниклі по ходу обстежень і операцій, детально, спокійно і чітко давала відповіді. Підтримувала і після операції. Велике вам дякую!!!!!!

читати відгук цілком
Причина звернення:
Лазерна корекція зору
Відгук залишений:
05 March 2021

Пройшов місяць після проведеної операції по корекції зору. І тепер можу підвести підсумок і поділитися своїм досвідом. Обстеження пройшло на високому рівні. Лікарі заспокоїли і все пояснили зрозумілою і доступною мовою. Операції були проведені з різницею в 10 днів. Однозначно можу сказати, що медперсонал – це фахівці з великим досвідом і високою кваліфікацією, вони майстри своєї справи. Оперативне втручання було безболісне і дозволило нарешті зняти обридлі за багато років окуляри. Всьому персоналу клініки хочу побажати здоров’я і сказати спасибі за їх важливу працю, яка робить наше життя комфортнішим. Я сміливо можу рекомендувати «Ай-Кью Клінік» своїм знайомим !!

читати відгук цілком
Причина звернення:
Лазерне лікування сітківки
Відгук залишений:
06 February 2021

У мене дуже великий мінус – 10 діоптрій. Пішла в поліклініку, сказали робити лазерну операцію на сітківці, вирішила звернутися в «Ай-Кью Клінік», так як чула, що у них є лазер нового покоління і була дуже задоволена, що прийняла саме таке рішення. Лікар Латишева Наталія Валеріївна дуже доступно все пояснила, але саме важливе – це лазер на якому проводилася процедура, абсолютно безболісно і комфортно. Тепер спостерігатися буду тільки тут. Спасибі всім співробітникам !!!

читати відгук цілком
Причина звернення:
Лазерна корекція зору
Відгук залишений:
07 December 2020

Висловлюю щиру подяку всьому персоналу за уважне ставлення до пацієнтів і особливо Латишевої Наталії Валеріївні за її найвищий професіоналізм, золоті руки і добре серце!

читати відгук цілком

Лазерна корекція зору в Харкові: сучасні технології та клініки

Лазерна корекція зору – це прогресивна медична процедура, завдяки якій багато пацієнтів можуть забути про окуляри або контактні лінзи. Місто Харків, один із провідних медичних центрів України, надає пацієнтам якісні послуги в цій сфері.

Що таке лазерна корекція зору?

Лазерна корекція зору – це операція, під час якої за допомогою лазера змінюється форма рогівки ока, щоб поліпшити його здатність фокусуватися. Це дає змогу коригувати такі захворювання, як короткозорість, далекозорість та астигматизм.

Лазерна корекція зору в Харкові: особливості та переваги

Харків – науковий і освітній центр України, що робить його одним із лідерів у галузі медичних інновацій. У місті працюють багато хто з найкращих фахівців країни в галузі офтальмології.

Переваги лазерної корекції зору в Харкові:

Клініки, що надають послуги з корекції зору в Харкові

Підготовка до процедури

Перед тим як прийняти рішення про проведення операції, необхідно пройти попереднє обстеження. Під час цього етапу лікарі клінік Харкова визначають, чи підходить пацієнт для лазерної корекції і який метод буде найбільш ефективним.

Післяопераційний період

Після лазерної корекції зору пацієнту рекомендується дотримуватися низки рекомендацій, щоб забезпечити швидке відновлення й уникнути ускладнень. У клініках Харкова кожному пацієнту надається індивідуальний план реабілітації.

Часто поширені запитання про лазерну корекцію зору в Харкові

 1. Чи безпечна процедура? Лазерна корекція зору вважається однією з найбезпечніших офтальмологічних операцій. Звісно, як і будь-яке медичне втручання, вона має свої ризики, але завдяки високому професіоналізму лікарів у Харкові та сучасним технологіям, вірогідність ускладнень мінімальна.
 2. Як довго триває відновлення після операції?У більшості випадків пацієнти помічають поліпшення зору вже наступного дня після процедури. Однак повне відновлення може зайняти від кількох днів до кількох тижнів. Протягом цього часу рекомендується уникати фізичних навантажень, відвідування басейну або сауни та безпосереднього контакту очей із водою.
 3. Скільки коштує лазерна корекція зору в Харкові?Ціна процедури може варіюватися залежно від клініки, обраної технології та індивідуальних особливостей пацієнта. Проте, Харків пропонує одні з найбільш конкурентоспроможних цін в Україні без шкоди для якості.

Відгуки пацієнтів про лазерну корекцію зору в Харкові

Багато пацієнтів, які пройшли процедуру в Харкові, відзначають високий рівень сервісу, доброзичливе ставлення персоналу і, що найголовніше, відмінні результати корекції. Дедалі більше людей обирають Харків як місце для відновлення свого зору, покладаючись на відгуки задоволених пацієнтів.

Висновок

Лазерна корекція зору в Харкові – це поєднання високотехнологічних рішень, професіоналізму медичних фахівців і доступних цін. Якщо ви розглядаєте можливість позбутися окулярів або контактних лінз, Харків надає всі умови для ефективного і безпечного втручання. Не пропустіть шанс повернути ясність і чіткість вашому зору в одному з найкращих медичних центрів України.

  Записатися до лікаря

  subscription
  Хочете знати все і навіть більше про хороший зір? Підпишіться на наші оновлення!
  Підписатися на розсилку
  Ми в Instagram

  Кожного дня ми публікуємо щось цікаве на своїй сторінці в Instagram. Підпишіться, щоб першими дізнаватися про найближчі події, акції і історії одужання наших пацієнтів