Записатися на прийом

Хірургічне лікування захворювань сітківки та склоподібного тіла

Ми допомогли більш ніж 20 000 пацієнтів відновити свій зір!
Записатися на прийом
Спеціалізуємося на лікуванні захворювань сітківки і склоподібного тіла
Лікуємо складні випадки
Без болю, амбулаторно, за оптимальною ціною
Післяопераційний супровід пацієнтів

Лікування відшарування сітківки

Відшарування сітківки відбувається, коли сітківка (світлочутливий шар тканини в задній частині ока) відділяється від судінної оболонки ока.

Основними симптомами захворювань сітківки є різке або поступове зниження зору, «випадіння» полів зору, двоїння, туманність і розмитість зображення, іскри та «блискавки». При відсутності лікування будь-які патології сітківки призводять до незворотнього значного зниження і втрати зору.

Витреоретинальная хирургия

У випадку відшарування сітківки Вам буде потрібна операція по її відновленню. Тип операції буде залежати від декількох факторів, у тому числі від ступеня важкості захворювання. В «Ай-Кью Клінік» наявний весь необхідний комплекс сучасного обладнання для діагностики та лікування захворювань сітківки. Ми допомагаємо вилікувати як прості випадки, так і найбільш складні патології.

doctor

Андрій Сергійович Євтушенко

Головний лікар Мережі офтальмологічних центрів «Ай-Кью Клінік». Лікар-офтальмолог вищої категорії. Кандидат медичних наук. Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) і Європейського товариства вітреоретинальних хірургів (EVRS).

Один з небагатьох лікарів в Україні, які спеціалізуються одночасно на катарактальній і вітреоретинальній хірургії. Це дозволяє лікувати найскладніші очні патології. Брав участь в організації та розвитку вітреоретинальних центрів в 9 регіонах України. Регулярно підвищує кваліфікацію в Європі та США, постійний спікер офтальмологічних конференцій в Україні та за кордоном. Професійний стаж: 19 років.

На сторінку лікаря Записатися на прийом
Чому саме «Ай-Кью Клінік»

Чому тисячі пацієнтів звертаються в Мережу офтальмологічних центрів « Ай-Кью Клінік» для хірургічного лікування захворювань сітківки та склоподібного тіла

Досвідчений вітреоретинальний і катарактальний хірург, один з провідних в Україні
Передові малоінвазивні та безшовні технології проведення операцій
Інноваційне офтальмологічне обладнання для діагностики та проведення високоточних операцій
Впроваджений 3-х рівневий контроль стерильності в сучасній операційній
Підтримка пацієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень після операції
Оптимальна ціна «Все включено» (анестезія, одноразові видаткові матеріали, операція, огляди входять у вартість)
Вітреоретинальна хірургія

Вітреоретинальна хірургія застосовується для лікування захворювань сітківки та склоподібного тіла. Включає весь спектр процедур, які виконуються глибоко всередині ока. Основне завдання таких операцій – відновити нормальну анатомію ока та запобігти погіршенню зору.

Ми успішно проводимо вітреоретинальні операції для лікування патології сітківки та склоподібного тіла. Ми опираємося на останні досягнення в офтальмології. Завдяки цьому хірургічне втручання в нашому центрі є мінімально інвазивним, високоефективним і має відносно швидкий період відновлення.

Ми допомагаємо вилікувати:
Переваги хірургічного лікування захворювань сітківки та склоподібного тіла

Як проводиться операція

Вітректомія – мікрохірургічна високотехнологічна операція. Вона проводиться із застосуванням високоточного мікроскопа. З його допомогою хірург робить три проколи (довжина 0,5-1 мм). Через один з них частково або повністю видаляється склоподібне тіло ока. Це забезпечує доступ до сітківки. Завдяки цьому хірург проводить лікувальні хірургічні маніпуляції із сітківкою. У порожнину склоподібного тіла вводиться газ, стерильне повітря, силіконова олія або спеціальна рідина. Це допомагає повернути сітківку в нормальне фізіологічне положення та відновити зір. Рішення щодо тампонади (наповнення) хірург приймає під час операції залежно від стану ока. Гази та рідини всмоктуються. Силіконову олію хірург видаляє або замінює через певний час. Вітректомія може супроводжуватися операцією по видаленню катаракти (заміна помутнілого кришталика ока на інтраокулярну лінзу).

Час операції залежить від кожного індивідуального випадку. У середньому процедура триває 1 годину. Після операції пацієнт прямує додому. Під час реабілітаційного періоду необхідно дотримуватися інструкцій і приймати рекомендовані медикаменти.

Етапи хірургічного лікування захворювань сітківки та склоподібного тіла в «Ай-Кью Клінік»

Запишіться на діагностику

Ви зможете пройти діагностику перед операцією в одній з наших філій: у Центрі, на Салтівці або Нових домах.

Пройдіть комплексне обстеження

Діагностика зору дозволяє переконатися у відсутності протипоказань для проведення операції по хірургічному лікуванню сітківки та виключити або виявити супутні захворювання, які вимагають першочергового лікування. Після обстеження разом з лікарем-офтальмологом «Ай-Кью Клінік» індивідуально підбирається оптимальний для Вас тип штучного кришталика та визначається дата операції.

Здайте аналізи

Необхідні для операції аналізи та обстеження Ви можете здати і віконати в будь-якій медичній установі не пізніше ніж за 1 місяць до дати операції: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на гепатит, аналіз крові на сифіліс, загальний аналіз сечі, флюорографія, електрокардіограма, консультування терапевта. Пацієнтам із цукровим діабетом додатково необхідно надати: консультативний висновок ендокринолога та аналіз крові на глікозильований гемоглобін).

Пройдіть операцію

Налаштуйтеся на успішне лікування та прийдіть в «Ай-Кью Клінік» у призначений час операції. Із собою необхідно мати паспорт і результати аналізів. Перебування в медичному центрі триватиме біля 4-х годин (підготовка до операції, анестезія, проведення операції, післяопераційний відпочинок і огляд).

Дотримуйтеся рекомендацій

Після операції дотримуйтеся всіх необхідних рекомендацій для більш швидкого відновлювального періоду.

Відвідуйте огляди

У вартість операції також включені післяопераційні огляди протягом одного місяця.

Запишіться на діагностику
Пройдіть комплексне обстеження
Здайте аналізи
Пройдіть операцію
Дотримуйтеся рекомендацій
Відвідуйте огляди

Так, все настільки просто!

Записатися на прийом
Ціни
Хірургічне лікування сітківки і склоподібного тіла
Обладнання для лікування
Оптичний когерентний томограф з ангіографією REVO NX (Optopol)

Для високоточної візуалізації з ангіографією Єдиний в Харкові томограф, що дозволяє проводити ОСТ-ангіографію (ангіографія без контрасту). Сучасний безконтактний метод візуалізації сітківки. Інструменти для комплексного аналізу ...

Читати докладніше
Питання і відповіді
Що таке сітківка?
Що таке склоподібне тіло?
Коли мій зір покращиться?
Чи є ризики операції?
Після видалення виросте нове склоподібне тіло?
Чому погіршиться зір після операції?

  Записатися до лікаря

  subscription
  Хочете знати все і навіть більше про хороший зір? Підпишіться на наші оновлення!
  Підписатися на розсилку
  Ми в Instagram

  Кожного дня ми публікуємо щось цікаве на своїй сторінці в Instagram. Підпишіться, щоб першими дізнаватися про найближчі події, акції і історії одужання наших пацієнтів