Записатися на прийом

Оптика

Якісна оптика для дорослих і дітей за розумними цінами!
Записатися на прийом
Спеціалізуємося на оптиці
Точна діагностика зору
Великий вибір оправ, сонцезахисних окулярів і контактних лінз
Підбір входить у вартість окулярів

Підбір окулярів і контактних лінз

Для вирішення проблем із зором велика кількість людей знаходять ефективне, доступне та навіть модне рішення у вигляді окулярів. У той же час інші надають перевагу практично невидимим контактним лінзам.
Ми прагнемо забезпечити Вам найкращий зір! Тому в кожній філії мережі офтальмологічних центрів «Ай-Кью Клінік» є відділи оптики з повним спектром послуг. Підбір окулярів і контактних лінз є важливою частиною цього процесу. Для цього в нас є все необхідне сучасне обладнання.

оптика Харків

Наші фахівці є експертами в сфері догляду за очима. Їх освіта та досвід роботи забезпечують високий рівень обслуговування. Вони добре розуміються в окулярах і контактних лінзах. У нас Вам допоможуть підібрати оптимальний для Вас варіант і нададуть відповіді на питання про матеріали, стилі, вартість, безпеку та ін.

Наша мета – надати те, що потрібно саме Вам – необхідний засіб для корекції зору або сонцезахисні окуляри найвищої якості за розумною ціною!

Чому саме оптика в «Ай-Кью Клінік»

Чому тисячі пацієнтів звертаються в Мережу офтальмологічних центрів «Ай-Кью Клінік» за підбором окулярів, контактними лінзами та сонцезахисними окулярами:

Експерти в підборі окулярів і контактних лінз
Ультрасучасне діагностичне обладнання для перевірки зору
Розумні ціни, підбір окулярів входить у їхню вартість
Великий вибір оптики від бюджетних моделей до відомих брендів
Підбір і виготовлення окулярів будь-якої складності
Зручне розташування (філії на Салтівці, Нових домах і в Центрі)
Оптика в Харкові для дорослих і дітей

У нас представлений великий вибір медичних оправ, контактних лінз і сонцезахисних окулярів для всіх віків і стилів життя.

Медичні оправи

Ми знаємо точно, що окуляри  можуть Вам допомогти не тільки краще бачити. Вони також підкреслять Вашу індивідуальність і унікальні риси. І ми в цьому Вам допоможемо! У нас Ви знайдете якісні оправи різного дизайну, для будь-якого віку та смаку за розумними цінами!

Контактні лінзи

Займаєтеся спортом, ведете активний спосіб життя або просто не хочете носити окуляри?! Бачити краще, виглядати ідеально допоможуть надійні контактні лінзи. У нас Ви зможете вибрати те, що відповідає Вашим очам і способу життя! Наші оптометристи подбають про це!

Дитяча оптика

Потрібна сучасна, надійна та безпечна оправа для самих найменьшіх або пацієнтів старшого віку?! Звертайтеся в найближчий до Вас відділ оптики «Ай-Кью Клінік»! У нас Ви також зможете одержати консультацію та замовити чарівні дитячі лінзи MoonLens. Одягаються на ніч – наступного дня 100% зір.

Сонцезахисні окуляри

Чудовий дизайн + якість + надійний захист від Уф-променів – це формула відмінних сонцезахисних окулярів. І ми дотримуємось її у своєму асортименті. Приходьте до нас, і ми запропонуємо Вам стильні та зручні сонцезахисні окуляри на Ваш смак.

Підбір окулярів - це просто

Запишіться на діагностику зору й/або підбір окулярів

Якщо Ви хочете отримати комплексну оцінку стану Ваших очей, запишіться на повне обстеження. Якщо Ви не хочете проходити діагностику зору, виберіть час для підбору окулярів.

За бажанням пройдіть комплексне обстеження

Це важливо, якщо Ви вирішили пройти комплексне обстеження. Діагностика зору проводиться з розширенням зіниць. Це дозволяє детально проаналізувати стан Вашої зорової системи. Тому ми зможемо підібрати Вам окуляри в інший зручний для Вас день.

Приходьте на підбір окулярів

Фахівці наших відділів оптики проведуть всі необхідні офтальмологічні тести та обстеження і допоможуть Вам підібрати окуляри  з огляду на Ваші переваги.

Коли будуть готові Ваші окуляри

Зазвічай, строк виготовлення окулярів становить 2-3 дня. В індивідуальних випадках він може бути довший. Дату, коли Ви зможе забрати свої окуляри, визначить оптометрист під час підбору.

Запишіться на діагностику зору й/або підбір окулярів
За бажанням пройдіть комплексне обстеження
Приходьте на підбір окулярів
Коли будуть готові Ваші окуляри

Так, все настільки просто!

Записатися на прийом
Обладнання
Діагностична лінія компанії Topcon

Для швидкої і точної діагностики Діагностична лінія являє собою унікальне обладнання, що поєднує в собі чотири пристрої: рефрактометр для вимірювання рефракції, кератометр для вимірювання кривизни рогівки, тонометр для вимірювання внутрішньоочного ...

Читати докладніше
Ціни на оптичну корекцію зору
Послуги кабінету оптичної корекції зору

  Записатися до лікаря

  subscription
  Хочете знати все і навіть більше про хороший зір? Підпишіться на наші оновлення!
  Підписатися на розсилку
  Ми в Instagram

  Кожного дня ми публікуємо щось цікаве на своїй сторінці в Instagram. Підпишіться, щоб першими дізнаватися про найближчі події, акції і історії одужання наших пацієнтів