Новини
01 April 2019

Лазерна корекція зору безконтактним методом вперше в Харкові – швидко, безпечно, з високою точністю!

Медичний центр «Ай Кью Клінік» тепер проводить повністю автоматизовану процедуру, за унікальною технологією StreamLightTM.

Вона має кілька інноваційних особливостей, які відкривають перед пацієнтом можливість відновити зір за 20 секунд!

  1. Використовується метод Touchless – це значить, що під час операції не використовується жоден хірургічний інструмент.
  2. Для досягнення ефекту достатньо одного етапу, ніякого додаткового втручання (one-stepsystem).
  3. Процес повністю автоматизований. Оперативне втручання здійснює лазер. Керує цим процесом кваліфікований рефракції хірург.
  4. Ще швидше! Лазер-Ексімер проводить роботу за 1/3 хвилини.
  5. Високий рівень безпеки. Людина не бере участі в процесі, ексімер працює автономно, при цьому фіксує найменші коливання і зміни в стані очі.
  6. Точність на 100%. Для кожного окремого випадку передбачена індивідуальна програма корекції, сформована автоматично. Цим шляхом чітко прямує лазерний промінь.
  7. Завдяки налаштуванню індивідуальних параметрів обладнання, корекційний профіль максимально індивідуалізован.

Відновлення зору без хірургічного втручання за допомогою передової технології зараз доступно в Харкові для пацієнтів Ай-Кью Клінік. Це унікальна методика StreamLightTM. Її винятковість полягає в одноетапному проведенні (той самий «one-step») і відсутності хірургічного інструментарію.

Як проводиться лазерна корекція

Пацієнт абсолютно не піддається травмуючому втручанню інструменту, завдяки автоматизованому процесу роботи ексимерного лазера WaveLight EX 500.

Знеболювання (місцева анестезія) проводиться очними краплями, рухому повіку фіксують векорасшірітелямі. Потім настає час лазера-ексімера WaveLight EX 500.

Лазер-ексімер WaveLight EX 500 одін з найшвидших в сучасній медичній практиці, діє автоматично, слідуючи точно заданим індивідуальним параметрам.

Процес безконтактної корекції зору проходить під наглядом рефракційного хірурга вищої категорії. Відсутність впливу людського фактора, повністю виключає помилку – вся процедура відрізняється високою точністю проведення, безпекою та найкоротшими строками перебування в операційній, рекордні 20 секунд!

Високочутлива апаратура WaveLight EX 500 фіксує будь-які зміни і рухи ока кожні 2 мілісекунди, лазерний промінь реагує миттєво.

На випадок кардинальних відхилень у функціональності людського органа зору, передбачено автоматичне відключення лазерної установки.

Як складається індивідуальна програма корекції

В офтальмологічному центрі «Ай-Кью Клінік» було представлено передове обладнання для точної діагностики Topolyzer VARIO. Завдяки його наявності, з’явилася можливість розробки індивідуальних програм корекції зору безконтактним методом за технологією StreamLightTM.

Проводячи діагностичне обстеження на новому обладнанні, його результати відправляються на розрахунковий модуль лазерної установки WaveLight EX500. Ці дані і формують індивідуальну програму корекції, якою в точності прямує лазер-ексімер.

Лазерна установка була розроблена для персоналізації процедури, це найшвидший лазер в світі серед існуючих ексимерних лазерів. Його параметри дозволяють провести процедуру за лічені секунди з найвищою результативністю навіть в складних випадках.

AlconWaveLight EX 500 має робочу частоту 500 Гц і справляється з видаленням 1,0 дптр за 1,4 секунди. Щоб позбутися від 7 дптр, йому знадобиться менше 10 секунд.

Безконтактна корекція зору лазером в Харківському центрі Ай Кью Клінік – це досягнення сучасної офтальмологічної медицини, яке дозволить збільшити число здорового населення, відмовитися від травматичних рефракційних методів і значно скоротити післяопераційний період і період реабілітації.

 

Rate this post
Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями: